نحوه تنظیم و ارسال مقالات

 

1. مقالات ارسالي بايد شامل قسمتهاي زير باشد:

- عنوان مقاله

- نام نويسنده يا نويسندگان، وابستگي سازماني

- چكيده فارسي و انگليسي حداكثر 150 كلمه

- كلمات كليدي: حداكثر 5 مورد

- مقدمه و اهداف

- مواد و روشها

- نتايج و بحث

2. تعداد صفحات مقاله‌هاي ارسالي بايستي حداكثر 4 صفحه باشد.

3. پژوهشگران محترم جهت ثبت نام و ارسال مقاله مي‌توانند تا تاريخ 30 خرداد 92 (تا 30 تیر ماه 1392 تمدید شد) به نشاني اينترنتي ncfee.merc.ac.irمراجعه و پس از دريافت فايل نمونه نسبت به ارسال مقاله در قالب فايل word به آدرس ncfee1392@gmail.com با درج كلمه Article در قسمت Subject اقدام نمايند. ارائه نشاني دقيق، تلفن و پست الكترونيك، مسئولين برگزاري همايش را در برقراري ارتباط سريع و مؤثّر با شركت كنندگان محترم ياري خواهد رساند. از كليّه پژوهشگران گرامي درخواست مي‌شود در هنگام ارسال اطلاعات دقّت كافي داشته باشند.

4. دبيرخانه همايش از پذيرش مقالات ارسالي از طريق دورنگار و پست عادي معذور بوده و ضروري است علاقمندان صرفاً از طريق پست الكترونيك همايش نسبت به ارسال مقاله اقدام نمايند.

5. مقالات پذيرفته شده بدون هيچ گونه تغييري در لوح فشرده همايش منتشر شده و صحت علمي و ادبي مقاله به عهده نويسنده يا نويسندگان مي‌باشد.

6. مقالات برگزيده براي چاپ در مجلات علمي-پژوهشي پژوهشگاه با عناوين: Journal of Renewable Energy and Environment و International Journal of Engineering معرفي خواهند شد.

7. درج مقالات پذيرفته شده در لوح فشرده و امكان ارائه آن به شكل شفاهي يا پوستر منوط به تكميل ثبت نام و پرداخت هزينه مربوطه مي‌باشد. ضروري است پژوهشگران محترم پس از پذيرش مقاله نسبت به پرداخت هزينه شركت در همايش اقدام نمايند.

8. مهلت ارسال مقاله حداكثر تا تاريخ 1392/4/30 است.

9. نحوه‌ي ارائه مقالات در همايش به صورت شفاهي و پوستر است.

10. استادان و پژوهشگران محترمي كه مقاله آنان به صورت ارائه شفاهي پذيرفته مي‌شود لازم است مطالب خود را با استفاده از نرم افزار پاورپوينت تهيه و ارائه نمايند.

در صورت نياز به توضيحات بيشتر با شماره تلفن‌هاي دبيرخانه همايش (36280037-026) تماس حاصل فرماييد.